• Rozstrzygnięcie konkursów z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

    • 18.02.2024
    • W piątek 16 lutego ogłosiliśmy rozstrzygnięcie konkursów z okazji Tygodnia Bezpiecznego Internetu.

     Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursów Cieszy nas bardzo, że uczniowie tak aktywnie wzięli udział i oddali swoje prace. Oto wyniki konkursów:

     Konkurs plastyczny dla klas 0-III:

     Pierwsze miejsce: Sara Słupska i Maria Kupidłowska

     Drugie miejsce: Paulina Szkamelska

     Trzecie miejsce: Alicja Rólkiewicz

     Konkurs na prezentację multimedialną dla klas IV-VIII:

     Pierwsze miejsce: Natalia Rólkiewicz

     Drugie miejsce: Joanna Czarnecka

     Trzecie miejsce: Laura Kubicka

     Brawa dla wszystkich uczestników za wysoki poziom pracy i zaangażowanie! Wasza wiedza na temat bezpiecznego korzystania z Internetu naprawdę imponuje. Pamiętajmy, że zdobyta wiedza musi być praktycznie wykorzystywana, abyśmy mogli korzystać z Internetu w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

     Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich!

      

    • Walentynki 14.02.2024

    • 18.02.2024
    • Walentynki w naszej szkole.

     Królową walentynek została Nikola, natomiast królem Piotr.

     Poczta walentynkowa cieszyła się dużym zainteresowaniem.

     Udało się też odnaleźć serduszkową parę

      

    • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Iława 13-14 luty 2024.

    • 18.02.2024
    • "Puchar jest nasz, ten puchar do nas należy!" Ciąg dalszy fantastycznych wiadomości Tym razem chcemy się pochwalić występem naszych uczniów w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Iławy w Wikielcu. W pierwszym dniu turnieju, 13 lutego, w kategoriach klas V i VI naszą szkołę reprezentowały drużyny chłopców oraz dziewcząt. Chłopcy dzielnie walczyli w każdym meczu i poczynili spory postęp od poprzedniej edycji tej imprezy. Natomiast nasze "gałdowskie złotka" ponownie zdobyły puchar, wygrywając wszystkie swoje mecze.

     Drugiego dnia turnieju, 14 lutego, w kategorii klas VII - VIII w Wikielcu reprezentowała nas drużyna dziewcząt, która po zaciętych bojach i wygranym 2:0 finale również zdobyła puchar. Niesamowite są te nasze dziewczyny!!!

     Wielkie brawa dla wszystkich drużyn oraz pana Łukasza Harmacińskiego za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły. Jesteśmy z was bardzo dumni!

     Drużyna dziewcząt (kategoria V-VI): Julia Kosek, Julia Binkowska, Dagmara Sikorska, Lena Kowalska, Wiktoria Rochowicz, Laura Kubicka, Nikola Rodak, Natalia Rólkiewicz.

     Drużyna dziewcząt (kategoria VII-VIII): Aleksandra Wieczorek, Dorota Gałamon, Alicja Gorzka, Agata Gałamon, Julia Jarosińska, Lena Kowalska, Wiktoria Rochowicz, Laura Kubicka, Nikola Rodak, Natalia Rólkiewicz.

     Drużyna chłopców: Kornel Sikorski, Piotr Bagan, Dawid Kowalski, Julian Zakrzewski, Oskar Wójtowicz, Mateusz Szkamelski, Victor Pniewski, Oliwier Malewicz.

    • Dzień Pizzy 2024.

    • 18.02.2024
    • W piątek 9 lutego na całym świecie obchodzony jest "Dzień Pizzy". Druga klasa wraz z panią Kamilą ponownie zamieniła nasza szkołę w małą włoska pizzerię, roznosząc wspaniałe zapachy świeżo pieczonej pizzy w najdalsze jej zakamarki. Smak pizzy obłędny. Brawo dla naszych uczniów i ich wychowawczyni za cudowną kulinarną podróż do słonecznych Włoch.

     #WspólneChwile #Szkołapełnaprzygód #RodzinaSzkołaSukcesu

    • Tydzień Bezpiecznego Internetu 2024.

    • 18.02.2024
    • Tradycyjnie 6 lutego w całej Europie obchodzony jest "Dzień Bezpiecznego Internetu". W naszej szkole ponownie postanowiliśmy, iż tak ważny temat musimy zamienić na "Tydzień Bezpiecznego Internetu". Był to czas pełen aktywności i ciekawych zajęć! Od poniedziałku do piątku uczniowie uczestniczyli w różnorodnych działaniach mających na celu podniesienie świadomości na temat bezpiecznego korzystania z Internetu.

     Rozpoczęliśmy od solidnej dawki wiedzy podczas zajęć z Panią Iwoną i Panem Przemkiem, gdzie dzieci utrwalały zasady bezpiecznego surfowania po sieci oraz netykiety.

     Od środy wszyscy uczniowie zaangażowali się w tworzenie mapy myśli na temat sposobów dbania o swoje bezpieczeństwo w Internecie. To świetne ćwiczenie pomogło nam uświadomić sobie, jak wiele można zrobić, aby chronić się online.

     W piątek odbyła się ciekawa zabawa, podczas której klasy I-III szukały ukrytych QR kodów z zasadami bezpieczeństwa w swoich salach, a starsi uczniowie z klas IV-VIII brali udział w grze przygodowej w "realu", rozwiązując zagadki związane z bezpieczeństwem w sieci.

     W przyszłym tygodniu przekażemy również wyniki dwóch konkursów związanych z bezpieczeństwem w sieci.

     Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wiedzę, którą wykazaliście podczas Tygodnia Bezpiecznego Internetu. Pamiętajcie, że świadome korzystanie z Internetu to klucz do bezpieczeństwa online! #BezpiecznyInternet #TydzieńBezpiecznegoInternetu

    • Wspaniałe wiadomości

    • 18.02.2024
    • Mamy dla Was dwie wspaniałe wiadomości. Pani Beata oraz Wiktoria Rochowicz otrzymały podziękowanie za udział w VIII edycji ogólnopolskiej akcji tworzenia kartek świątecznych dla kombatantów. Brawa za udział w tak wspaniałej inicjatywie.

     Druga wiadomość również dotyczy uczennicy klasy VI. Lena Kowalska zdobyła wyróżnienie za pracę plastyczną w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży. Gratulacje dla Leny.

     #RodzinaSzkołaSukcesu #WspólneChwile #Szkołapełnaprzygód

    • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

    • 28.01.2024
    • Dzisiaj już poraz 32 gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kolejny rok nasza szkoła dołączyła do tej wspaniałej inicjatywy. W styczniu uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami prężnie zapełniali puszki WOŚP podczas każdej przerwy. Dodatkowo nasi wolontariusze zorganizowali loterię fantową. Na loterię trafiły również zaprojektowanie przez naszych uczniów breloki, które wydrukowaliśmy na drukarce 3D. Dziękujemy wszystkim za wsparcie oraz wolontariuszom za zaangażowanie przy organizacji tego wydarzenia w naszej szkole. Będziemy grać z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej.

     #SzkołaRodziną #RodzinaSzkołaSukcesu #Szkołapełnaprzygód

    • Bal karnawałowy 2024.

    • 28.01.2024
    • W piątek 19 stycznia w naszej szkole odbył się fantastyczny bal karnawałowy. Całe wydarzenie ponownie było prowadzone przez dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie - Panią Grażynę Piękos, przy wsparciu instruktorów GOK: Danuty Glińskiej, Marcina Kowalewskiego i Arkadiusza Osiakowskiego, a także zaangażowanych nauczycieli naszej szkoły. Dzięki pełnej profesjonalizmu organizacji imprezy, dzieci miały wspaniałą okazję do świetnej zabawy.

     Rada Rodziców przygotowała pyszne słodkości, które dodatkowo umilały uczestnikom balu czas spędzony na tańcach i zabawach. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację balu. Jesteśmy przekonani, że ta wyjątkowa impreza na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie!

     #SzkołaRodziną #WspólneChwile #Szkołapełnaprzygód #RodzinaSzkołaSukcesu

    • Wycieczka do Iławy.

    • 28.01.2024
    • Dnia 18.01.2024r. uczniowie klas IV-VIII spędzili ekscytujący dzień w ramach wycieczki do Iławy, zaczynając od lodowiska. Pomimo nieco nieśmiałego startu, wszyscy szybko nabrali pewności na lodzie. Rywalizacja przeniosła się potem na kręgielnię, gdzie uczestnicy oddawali rzuty z entuzjazmem, dostarczając sobie wzajemnie niezapomnianych chwil.

     Po aktywności udaliśmy się do McDonalda na zasłużony posiłek, gdzie rozmowy i wymiana wrażeń dopełniły atmosferę. Droga powrotna była pełna uśmiechów, a wszyscy wróciliśmy z wspomnieniami, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

    • Dzień Babci i Dziadka.

    • 28.01.2024
    • Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu był pełen uśmiechów i wzruszeń! Razem z dziećmi zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkanie, podczas którego mogły one podziękować swoim kochanym dziadkom za wszystko, co dla nich robią. Dziękujemy wszystkim za udział i wkład w tworzenie tak wyjątkowej atmosfery!

     Z okazji Dnia Babci i Dziadka chcielibyśmy życzyć Wam, aby każdy dzień przynosił uśmiech na twarzy! Sto lat w zdrowiu i szczęściu!

     #DzieńBabciIDziadka #WspólneChwile #SzkołaRodziną

    • Noworoczny turniej piłki nożnej halowej.

    • 28.01.2024
    • Nasi uczniowie kochają aktywność fizyczną, zwłaszcza jeśli wiąże się z piłką nożną – to dla nich recepta na udany dzień! W środę 10 stycznia odbył się w naszej szkole Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Ponownie nie zawiedliśmy się - pełno niesamowitych akcji, pięknych bramek i zaciętej rywalizacji, zawsze z poszanowaniem zasady fair play! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i świetną atmosferę!

     #Szkołapełnaprzygód #RodzinaSzkołaSukcesu

    • Pokaz historyczny - Powstanie Styczniowe.

    • 12.01.2024
    • W naszej szkole odbył się pokaż historyczny zaprezentowany przez grupę Rekonstrukto. Dzieci miały możliwość doświadczyć "żywej" lekcji historii. Omawiane było Powstanie Styczniowe, zaprezentowano kolekcję strojów, broni i rekwizyty.

     #szkolapelnaprzygod